گيلان تبليغ اولين و پربازديدترين سايت آگهي،تبليغات اينترنتي،نيازمنديهاي رشت و استان گيلان

 نيازمنديها،آگهي و تبليغات اينترنتي و چاپي استان گيلان و شهر رشت

داراي مجوز رسمي آگهي و تبليغات از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامي

مزاياي ثبت آگهي نيازمندي بصورت ويژه در مركز نيازمنديهاي آنلاين رشت و استان گيلان:

بسياري از بازديدكنندگان و كاربران شهر رشت و استان گيلان آگهي نيازمندي خود را در گيلان تبليغ بصورت ويژه ثبت نموده و از مزاياي عالي آن در ثبت آگهي نيازمندي خود بهره مند مي گردند. ثبت آگهي نيازمندي بصورت ويژه در گيلان تبليغ بطور مختصر شامل بازديد بسيار بالا درشهر رشت و گيلان ،خدمات چاپي همزمان در روزنامه هاي سراسري نيازمندي رشت و گيلان،هزينه بسيار پائين ثبت ،خدمات پيامك به كارجويان رشت و گيلان مي باشد.

 

 

1-بالاترين بازديد از آگهي هاي نيازمندي ويژه در ميان تمامي سايت هاي رشت و استان گيلان:

خيلي خوشحاليم با توجه به تلاش بي وقفه و ارائه خدمات تبليغاتي در اين چند سال سايت گيلان تبليغ مورد اعتماد بسياري از كاربران شهر رشت و استان گيلان قرار گرفته و بخش نيازمندي هاي رشت و گيلان،سايت گيلان تبليغ، داراي بالاترين بازديد روزانه از آگهي هاي نيازمندي در ميان تمام رسانه هاي نيازمندي آنلاين استان گيلان و رشت مي باشد.ازبخش نيازمندي سايت گيلان تبليغ روزانه بطور متوسط 7000 تا 10000 بازديد مي شود و بهمين علت تمامي آگهي هاي نيازمندي ويژه نيز از اين امكان بازديد بالا بهره مند مي شوند.

 

2-چاپ همزمان آگهي هاي ويژه نيازمندي رشت و گيلان علاوه بر ثبت ويژه:

براي اولين بار در تمامي سايت هاي آگهي و نيازمندي استان گيلان و رشت،گيلان تبليغ تمامي آگهي هاي نيازمندي ويژه خود را بصورت هفتگي علاوه برثبت اينترنتي در هفته نامه نيازمنديهاي شهر رشت و استان گيلان در 5000 تيراژ چاپ نموده و در باجه هاي مطبوعاتي رشت و استان گيلان توزيع  مي نمايد.چاپ آگهي نيازمندي باعث مي شود سفارش دهندگان آگهي نيازمندي هيچ بازديد كننده و مخاطبي را از در شهر رشت و استان گيلان از دست نمي دهند و آگهي نيازمندي آنها با بالاترين بازديد انتشار مي يابند.

 

3-هزينه بسيار پائين ثبت آگهي نيازمندي ويژه در مقابل خدمات آن:

گيلان تبليغ در تمام استان گيلان و شهر رشت با كمترين هزينه آگهي نيازمندي شما را بصورت ويژه بهمراه خدمات چاپ ، ثبت و منتشر مي نمايد.هزينه ثبت آگهي نيازمندي بصورت ويژه  فقط هفته اي 3500 تومان و بهمراه چاپ 7500 تومان مي باشد.لازم به ذكر است كه براي ثبت آگهي نيازمندي معمولي در هفته نامه و روزنامه هاي نيازمندي فعال در  شهر رشت و استان گيلان حداقل 10 تا 15هزار تومان از متقاضيان دريافت مي گردد در حالي كه بازديد كننده بسيار كمتري را نيز بعلت محدود بودن خدمات چاپي داراست.

 

4-ثبت سريع آگهي نيازمندي ويژه در موتور جستجوي گوگل :

پرتال نيازمندي گيلان تبليغ بعلت ترافيك زياد كاربران رشت و گيلان و موقعيت بسيار خوب جستجو در موتور جستجوي گوگل، خصوصاً دركلمات كليدي (تيبلغات در رشت،تبليغات در گيلان،نيازمنديهاي گيلان،نيازمنديهاي رشت.......) اين فرصت را به آگهي نيازمندي ويژه خود مي دهد كه بسيار سريع آگهي نيازمندي خود را در جستجوي كاربران در رشت  و گيلان  در گوگل مشاهده نمايند.

 

5-ارسال  تمامي آگهي هاي نيازمندي ويژه به 4000 كارجو رشت و استان گيلان:

هم اكنون درسايت گيلان تبليغ 4000 نفر در تخصص هاي مختلف در بانك كارجويان و متقاضيان كار در رشت و استان گيلان ثبت نام نموده اند.تمامي آگهي هاي نيازمندي ويژه در گيلان تبليغ براي كارجويان رشت و استان گيلان ايميل شده و از طريق پيامك به آنها اطلاع رساني مي شود.

 

6-موقعيت ثبت آگهي نيازمندي ويژه داراي بازديد بسيار  بالاست

تمامي آگهي هاي نيازمندي ويژه در صفحه اصلي سايت گيلان تبليغ و بخش نيازمنديهاي آن، بصورت ويژه و ثابت منتشرشده و به علت دسترسي سريع كاربران داراي بالاترين بازديد مي باشند.

 

ثبت آگهي نيازمندي ويژه


بازديد بسيار بالا/چاپ همزمان آگهي در روزنامه نيازمنديهاي رشت و گيلان/پيامك به كارجويان

 

 

 

سفارش و ثبت آگهي  تبليغ شما بصورت ويژه و بازديد بالا 

آگهي نيازمندي،استخدام ،فروش رشت و استان گيلان

09118250852

JoomShaper