استخدام منشی در رشت

وب سایت رسمی مسکن آریاداد جهت تکمیل کادر اداری به 2 نفر مسلط به کامپیوتر با روابط عمومی بالا بصورت نیمه وقت و پاره وقت نیاز مند می باشد.

آدرس سایت : www.ariyadad.com


 

هشدار:كاربرگرامي، گيلان تبليغ هيچ مستوليتي در مورد آگهي هاي درج شده ندارد .سعي كنيد قبل از مراجعه حضوري تحقيق و بررسي لازم را حتماً مبذول فرمائيد و از دادن اطلاعات شخصي در صورت امكان خودداري نمائيد.در صورت مشاهده هرگونه مشكل يا مورد ،از طريق پشتيباني سايت اطلاع رساني نمائيد تا اقدامات حذف آگهي و پيگيري آن در اسرع وقت صورت گيرد.هدف ما ارتقا و گسترش رونق بازار كار و مبارزه با بيكاري است.

 

 مسئوليت ثبت آگهي از همه لحاظ حقيقي يا حقوقي با خود صاحب آگهي بوده و گيلان تبليغ هيچ مسئوليتي در قبال ضرر يا زيان مادي،معنوي ثبت و انتشار  آن ندارد.در صورت مشاهده جرائم اينترنتي در آگهي از جمله كلاهبرداري و غير  بلافاصله مورد همراه با مشخصات  ثبت شده  براي پيگيري ،به پليس فتا گزارش و معرفي مي گردد.

منو بخش كاريابي

فرم ثبت كارجويان استان گيلان و رشت

 

همچنين اگر جوياي كار يا استخدام مي باشيد با كليك بر روي ثبت كارجو و تكميل فرم آن ،از مزايا و خدمات كاريابي سايت گيلان تبليغ از جمله معرفي كارفرمايان گيلاني ،معرفي به مؤسسات  كاريابي   ،ثبت در بانك اطلاعاتي كاريابي گيلان تبليغ ، بهرمند شدن از امكانات پيامك كاريابي ،ايجاد فرصتهاي شغلي و چنيدن خدمات ديگر كه در آينده نزديك به صورت رايگان فراهم مي شود بصورت رايگان بهره مند گرديد.

 

گيلان تبليغ بانك تبليغات ،آگهي  گيلان و رشت

گيلان تبليغ اولين سايت تبليغات و آگهي آنلاين و هوشمند در  استان گيلان

  سايت كانون گيلان تبليغ داراي مجوز رسمي تبليغات و آگهي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي است.

 

                         صفحه اصلي | تماس با ما | نقشه سايت | درباره ما

آدرس دفتر سايت :

     رشت ،بلوار منظريه ،خيابان وليعصر

 

 تلفن تماس دفتر براي سفارش تبليغ ويژه

    

         0131-6618661 

         09118250852

       

 

Scroll Up گيلان تبليغ مركز تبليغات اينترنتي و آگهي رايگان استان گيلان و شهرستان رشت