استخدام و نيازمنديهای استان گيلان و رشت

 

 

 

 

 

 

 

پيرو اطلاعيه مورخ 26/12/93 و انتشار دفترچه راهنماي ثبت‌نام در تاريخ 10/1/94 به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون‌ استخدامي متمركز دستگاه‌هاي اجرايي كشور در سال 1394 مي‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از داوطلباني كه تا اين تاريخ (17/01/94) براي ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده تا روز پنجشنبه مورخ 20/01/94 بتوانند نسبت به ثبت‌نام و يا ويرايش اطلاعات خود اقدام نمايند. لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما از طريق سايت سازمان قابل دسترسي است) و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به سايت سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني:www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون‌ مذكور كشور اقدام نمايند. ضمناً داوطلباني كه قبلاً نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نموده‌اند، با توجه به اصلاحات و تغييرات صورت گرفته در دفترچه راهنماي ثبت‌نام به شرح ذيل، درصورت تمايل مي‌توانند در بازه زماني فوق نسبت به ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي خود اقدام نمايند.

اصلاحات مربوط به دفترچه راهنماي ثبت‌نام:
جمله «براساس فرم شماره یك» در بند مربوط به «نامه گواهی اشتغال از دستگاه محل خدمت با ذکر شماره شناسه قراردادی (ویژه شاغلین قراردادی) برای محاسبه امتیاز شاغلین قراردادی براساس فرم شماره یك» از انتهاي اين بند در قسمت مدارك مورد نياز در صفحه 2 دفترچه راهنما حذف مي‌گردد.
جنس پذيرش در عنوان شغل «كارشناس برنامه و بودجه» با كد شغل محل 13236 از خوشه شغلي «امور برنامه و بودجه» مربوط به سازمان سنجش آموزش كشور بصورت «زن و مرد» خواهد بود.
با توجه به اينكه اصلاحاتي در دفترچه راهنماي ثبت‌‌نام در روز سه شنبه مورخ 11/01/94 انجام گرديده، آن دسته از متقاضياني كه در تاريخ‌هاي 10 و 11/01/94 مبادرت به ثبت‌نام نموده‌اند، مي‌توانند براي مشاهده و اصلاحات لازم به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه نمايند.
با توجه به اعلام سازمان هواپيمايي كشوري در خصوص اصلاح جنس پذيرش و يا شرايط برخي از شغل‌ محل‌ها، فهرست نهايي شغل محل‌ها و شرايط سازمان مزبور به شرح ذيل اصلاح مي‌گردد:
شرايط اختصاصي:
- داشتن حداقل 20 سال سن و حداكثر 28سال تمام (براي مقطع تحصيلي كارشناسي) و حداكثر 35 سال تمام (براي دارندگان مقطع تحصيلي كارشناسي ارشد و بالاتر) تا آخرين روز مهلت ثبت‌نام (17/1/1394).
- پذيرفته شدگان در رشته شغلي پزشك ملزم به گذراندن دوره طب هوايي مي‌باشند.

 

 

 

 

 

 

 

نیاز به راهنمایی دارید؟با ما برای سفارش آگهی و تبلیغ خود تماس بگیرید!

33820254 - 013 و 09114565680