انتخابات شورای شهر رشت

معرفی برترین نامزدهای انتخابات شورا کلانشهر رشت در  خرداد سال 1400 :

1-سینا مقدادی

شعار نامزد انتخاباتی: رشت را باید زندگی کرد

کارشناس ارشد عمران-دکتری مدیریت-عضویت در 3 دوره متوالی هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان گیلان

من؛ سینا مقدادی، آمده‌ام با سال‌ها تجربه در سازمان نظام مهندسی تا با آنچه در طول سالیان گذشته آموخته‌ام، برای شهری که لایق عالی‌ترین‌ها است تلاش کنم.

می‌دانم و آگاهم که شهر رشت، پتانسیل‌های فراوانی؛ چه از نظر ساختار شهری و همچنین بنیان صنعتی دارد تا هر روز شکوفایی خود را به رخ بکشد و امروز، ما جوانانی که در این شهر و با دستان توانمند بزرگان و اندیشمندان آن رشد کرده و موفقیت‌ها و افتخارات فراوانی را کسب کرده‌ایم، باید با تکیه بر تجربیات و تخصص خود برای هر چه پویاتر شدن زادگاه‌مان بکوشیم.

رشت در گذشته، اولین‌های بسیاری را رقم زده است و امروز نوبت ما جوانان است تا زنجیره‌ی این نخستین‌ها را هر چه محکم‌تر ادامه دهیم.

شهرسازی، علمی نوین و پویاست که نقشی موثر در ایجاد رفاه اجتماعی دارد و شهرهایی چون رشت که از نظر صنعتی، اجتماعی و توریستی دارای جایگاه ویژه‌ای در استان و حتی کشور هستند، نیازمند مدیریت شهری متخصص است تا بتواند محلی ایده آل برای زندگی و اشتغال باشد.

توسعه‌ی هدفمند، موفق و پایدار، میسر نمی‌شود الا با تلاش افرادی که به علوم روز جهان آگاهند و پیوسته در حال تحقیق و بررسی در این زمینه هستند.

همانطور که در سالیان گذشته در سازمان نظام مهندسی گیلان، در امر شهرسازی نوین با نهایت توان، تلاش کرده‌ایم، معتقدم در پارلمان شهری نیز می‌توان با تکیه بر دانش و تجربه؛ مسیر توسعه محوری نوین را هر چه هموارتر نمود.

رشت نیازمند نوآوری‌های شهری با تکیه بر علوم جهانی است تا کیفیت زندگی اجتماعی هر روز ارتقا یابد و این مهم فقط به دستان متخصصین این امر پدید خواهد آمد.

امیدوارم و تمام توانم را بکار خواهم بست تا شهر باران‌های نقره‌ای بیش از پیش در جاده‌ی بهترین‌ها حرکت کند.

رشت را باید زندگی کرد…
ارادتمند؛ سینا مقدادی

سینا مقدادی

نیاز به راهنمایی دارید؟با ما برای سفارش آگهی و تبلیغ خود تماس بگیرید!