ساخت تیزر تبلیغاتی در رشت و گیلان

ساخت تیزر تبلیغاتی برای کسب و کار خود را در رشت و گیلان با بهترین کیفیت و بصورت حرفه ای به ما بسپارید . ساخت و تولید انواع تیزرهای تبلیغاتی با قیمت مناسب، برای بهتر دیده شدن کسب و کار و محصولات شما با قابلیت پخش در شبکه های اجتماعی،اینستاگرام،تبلیغات دیجیتال مارکتنیگ،شبکه های سراسری

ساخت تیزر تبلیغاتی در رشت و گیلان

برای سفارش و مشاوره برای تیزر تبلیغاتی در رشت و گیلان با شماره 09115595959 تماس حاصل فرمائید.

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

با ساخت تیزرهای تبلیغاتی حرفه ای تاثیر گذار می توانید مخاطبان و مشتریان خود را تحت تاثیر قرار داده و سهم فروش خود را در بازار چندین برابر کنید .با نمایش تیزر تبلیغاتی خود در تمامی عرصه های تبلیغاتی همچون اینستاگرام ،سایت،نمایشگاه ها ،همایش ها،تلوزیون  برند خود را برای بینندگان جذاب تر کنید.ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای و کلیپ های تبلیغاتی در کلیه زمینه های جزء اختصاصی ترین خدمات ما در مجموعه گیلان تبلیغ است.

 

ساخت تیرر تبلیغاتی خلاقانه و حرفه ای ،باید با توجه و در نظر گرفتن نیاز مخاطب و بازار هدف انجام شود .در ساخت تیزر تبلیغاتی باید پیام در کوتاهترین زمان ممکن انتقال داده شود.سناریو خلاقانه،تجربه و تصویربرداری حرفه ای ،نحوه تدوین و مونتاژ بسیار در کیفیت ساخت تیزر های تبلیغاتی حرفه ای تاثیرگزار است.با ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای و  منحصر به فرد می توانید گام مفید وgموثری در زمینه ی تبلیغات بردارید.

ما با ساخت تیزر تبلیغاتی محصول و خدمات شما را به بهترین شکل ممکن معرفی می کنیم !

نمونه تیزر تبلیغاتی برای مشاهده


 

ساخت تیرز تبلیغاتی برای پخش در شبکه های سراسری و شبکه باران

کلیپ و تیزر تبلیغاتی شما می تواند در شبکه های سراسری و بخصوص شبکه باران برای استان گیلان پخش و نمایش داده شود.فقط کافی است تیرز تبلیغاتی توسط ما تولید یا سفارش داده شود . سپس می توانید تعداد و زمان پخش را برای نمایش در شبکه های سراسری و شبکه استانی رشت و گیلان (باران) هماهنگ نمائید.نحوه تولید و استاندارهای تیزرهای تبلیغاتی برای پخش در تلویزیون و شبکه باران و سراسری با دیگر موارد متفاوت است.

 

برای ساخت تیزر تبلیغاتی در شبکه باران و سراسری در رشت و گیلان با ما تماس بگیرید .( 09115595959 )

 

ساخت تیزر تبلیغاتی برای اینستاگرام و شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی بخصوص اینستاگرام در کشور ما برای رشد کسب و کارها و فروش محصولات و خدمات بستری مناسب برای تبلیغات است.اینستاگرام میلیون ها کاربر دارد و می توانید با ساخت و نمایش تیزر تبلیغاتی خود در اینستاگرام با یک ویدئوی جذاب مشتریان و مخاطبان خود را در فضای مجازی بیشتر و بیشتر کنید.از این فرصت مناسب تا می توانید استفاده کنید.

 

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

سفارش و مشاوره

برای سفارش و مشاوره می توانید با تماس با ما نوع و چگونگی تیزر تبلیغاتی خود را انتخاب کنید و سفارش دهید.در کوتاهترین زمان ممکن تیم گیلان تبلیغ تیزر تبلیغاتی شما را براساس نیاز و سلیقه شما تولید و تدوین می نماید.

هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی

هزینه و قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی به خیلی از موارد بستگی دارد.از جمله نوع کیفیت خروجی،تعداد دوربین،فضای کاری،تجهیزات سینمایی،نوع مونتاژ و .......ما در گیلان تبلیغ سعی می کنیم بهترین کیفیت تیزر تبلیغاتی با قیمت مناسب به مشتریان ارائه نمائیم .برای اطلاع و برآورد قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

 سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی

سوالات متداول

تیزر تبلیغاتی چیست ؟

ساخت یک ویدئو کوتاه بصورت فیلم برای معرفی محصولات و خدمات شما

ساخت تیزر تبلیغاتی چقدر زمان می برد ؟

مدت زمان ساخت تیزر تبلیغاتی با توجه به نوع پروژه متفاوت خواهد بود.

آیا می توانم از تصویربرداری هوایی در تیزر استفاده کنم ؟

بله با بهترین کیفیت نمایی متفاوت و باشکوه را  از کسب و کارتان توسط هلی شات دز تیزر تبلیغاتی شما نمایش می دهیم

خروجی تیزر تبلیغاتی من چیست ؟

خروجی های تیزر تبلیغاتی از بصورت متداول فول اچ دی full hd و 4k خواهد بود .

 

 

نیاز به راهنمایی دارید؟با ما برای سفارش آگهی و تبلیغ خود تماس بگیرید!